airflow

Túžite po žiarivom úsmeve ?

Trednom dnešnej doby je biely žiarivý úsmev, ktorý sa stáva symbolom krásy, zdravia a mladistvého vzhľadu. Preto je rovnako veľký záujem o bielenie zubov nielen u žien ale i u mužov. Biele zuby sú merítkom úspechu, sebavedomia a schopnosti starať sa o svoj zovňajšok. Veď nie nadarmo platí, že nielen šaty ale taktiež zuby a úsmev robia človeka úspešným a sebavedomým. Presvedčte sa sami, že usmievať sa zdravo je naozaj jednoduché!


Bielenie pomocou prístroja Air flow - pieskovanie zubov (neinvazívna metóda)

Do koncovky prístroja je vháňaná airosol s obsahom bikarbonátu sodného, ktorý nielen odstraňuje pigmenty z kávy, čaju, tabaku, ale zároveň leští povrch zubov bez poškodenia zubnej skloviny.


Bielenie peroxidmi (invazívna metóda)


Ambulantné bielenie zubov

Aplikujeme priamo v ambulancii. Celý proces bielenia zubov trvá 60 - 90 minút.


Praktické rady pred a po bielením zubov

Pred bielením je nutná návšteva dentálnej hygieničky kde odstránime zo zubov nánosy zubného plaku a kameňa. Zároveň vyberieme vhodné pomôcky a ukážeme správnu techniku čistenia, aby zuby a ďasná boli zdravé. Klientov upozorníme na dočasnú citlivosť zubov po bielení a odporučíme fluoridáciu zubov. Zároveň upozorníme čomu sa vyvarovať aby efekt vybielenia zubov vydržal čo najdlhšie (nejesť potraviny a nepiť nápoje s obsahom silných farbív - červené víno, maliny, sójová omáčka, coca-cola, džúsy, káva, čaj...)


Je bielenie zubov vhodné pre všetkých?

Bielime iba zdravé zuby, bez zubných kazov a iných problémov (krvácanie ďasien atď...)


Komu sa bielenie neodporúča?

Klientom mladším ako 18 rokov, tehotným a kojacim ženách, pri zápaloch ďasien, pri zvýšenej citlivosti zubov, pri plombách a korunkách na predných zuboch, alebo pri alergii na bieliaci materiál.


Domáce bielenie zubov

Do gumových nosičov zhotovených v zubnej ambulancii aplikujeme bieliaci gél buď na noc alebo cez deň podľa odporúčania dentálnej hygieničky.